facebook icon

Для того, щоб розпочати роботу  у Вас повинен бути закордонний паспорт дійсний принаймні 3 місяці після дати закінчення запланованої візи.

Ми співпрацюємо з багатьма польськими транспортними компаніями. У випадку, якщо у Вас немає актуальної візи є можливість вироблення запрошення від фірми на роботу. Після його отримання Ви самостійно виробляєте для себе робочу візу. Маючи відкриту візу іншого типу, Вам потрібно буде переробити її на робочу, оскільки офіційна робота можлива лише при наявності робочої візи.

Якщо у Вас є докумаенти типу: карта поляка/ карта побиту сталого/ карта побиту часового – також потрібно надіслати нам, вони будуть потрібні для того щоб узгодити з роботодавцем наступний крок легального працевлаштування водієм С+Е.

Карта тахографу – Картка водія призначена для ідентифікації. У ній зберігається інформація про періоди роботи і часу відпочинку водія, коли він знаходиться за кермом транспортного засобу. Для її отримання необхідно заповнити заявку і надіслати її в  ДП „ДержавтотрансНДІпроект.

Świadectwo kwalifikacji zawodowej (код 95)

Що таке kurs kwalifikacji?

Kurs kwalifikacji має пройти кожен водій, який хоче працювати водієм міжнароднх перевезень. Такий курс є дозволом перевозу грузу. Без цього документу неможливо розпочати роботу. Тільки маючи категорію С можна пройти курс на код 95. Tривання курсу залежить від дати отримання водійських прав категорії С:

  • якщо водійське посвідчення видане до 09.2009 року – курс okresowy триває 35 годин (5 днів по 7 годин) і коштує близько 700 zł
  • якщо водійське посвідчення видане після 09.2009 року – курс wstępny триває 140 годин і коштує близько 2000 zł.
  • Документ дійсний на протязі 5 років і без нього робота водієм-міжнародником на території ЄС неможлива.
  • Код 95 зроблений в Україні не є дійсним на територї Європи.
  • Деякі роботодавці виробляють код 95 та мед. довіки. Оплата за документи вираховується частіше всього з першої заробітної плати водія

Якщо у Вас немає пройденого курсу кваліфікації, ми можемо організувати їх та допоможемо з медичними довідкамию, проте оплати за послуги з власної кешені. Для того щоб було легше пройти курси та розуміти про що йдеться, ми є єдиною фірмою, котра організовує курси на російській або українській мовах. Для Вашого комфорту та заощадження часу.

Медичні довідки полького зразка. Психологічні тести коштують близько 200 zł і дійсні 5 років, медична довідка коштує близько 200 zł і потрібні для вироблення коду 95 (часто їх оплачує роботодавець).

Свідоцтво ADR – не є обов’язковим але потрібне водіям, які хочуть працювати з причепою типу холодильник, цистерна і перевозити паливо або небезпечні матеріали. Mаючи ADR, Ви маєте більше пропозицій щодо роботи.

Довідка про несудимість не є обов’язковою, але деякі роботодавці її вимагають. Ви можете зробити її в Україні безкоштовно або ж в Польщі за 50 zł.

Надсилання резюме та копій документів не є обов’язковим, проте дасть нам змогу швидше запропонувати Вашу кандидатуру на вакантне місце у майбутнього роботодавця і відповідно збільшить Ваші шанси на працевлаштування.

Ми вміємо досягати успіху і з радістю допоможемо Вам обрати компанію, в якій Вас будуть цінувати!